Co zapakować do apteczki podróżnej

Z powiedział, że całkowicie polecam wykonywania kopii oryginalnych zdjęć i korzystania z tych zamiast tego. Czy można sobie wyobrazić, z wykorzystaniem oryginalnego czarno-białą fotografię swoich pradziadków w swoim notatniku, tylko do stwierdzenia, że ??już spadła malusieńki trochę weeny kleju na nich, czy może znaleźć kilka odprysków tuszu z tłoczenia ty zrobił inny dzień? Teraz już zniszczony oryginalnym zdjęciu dziedzictwa swoich przodków, a nie masz nic, aby go zastąpić. Całkowicie nie do pomyślenia, prawda?

Dobra, teraz, że masz pewne użytkowe zdjęcia do projektu notatniku, będziemy chcieli, aby zorganizować je w kolejności chronologicznej. Nie ogarnia, chociaż, ponieważ tak naprawdę nie trzeba znać dokładne daty, kiedy te zdjęcia zostały podjęte. Wystarczy sortować je według roku, lub nawet przez dziesięciolecia, jeśli nie można zidentyfikować ich wszystkich na rok. Oddzielić zdjęcia z 1960, 1970, itd. Masz pomysł transport gdynia. Następnie można wrócić później i sortować je jeszcze trochę, jak zdjęcia z początku lat 80., pod koniec lat 80., wczesnych latach ’90, itp

Można również sortować je chronologicznie według Ciesz do scrapbookingu jest w tej chwili. Na przykład, jeśli tworzysz notatnik dla swojej córki, która o to, aby wyjść za mąż, może chcesz zacząć od najwcześniejszych zdjęć można znaleźć na nią, aż do ostatniego obrazu. Jeśli Twój notatnik jest o różnych świąt i uroczystości w roku, to najlepszym rozwiązaniem byłoby, aby posortować zdjęcia począwszy wakacje lub okazji, że jest najbliżej początku roku (począwszy od Nowego Roku, na przykład, następnie przejść dalej, aż Boże Narodzenie).

Niektóre scrapbookers zatrzymują się już tutaj, ale jeśli masz czas, proponuję, aby przejść dalej i porządkowanie zdjęć według zdarzeń lub okazjach. Taki układ może obejmować urodziny, wesela, rocznice, absolwentów, sport, itd, a nie tylko na święta, jak Święto Dziękczynienia lub Bożego Narodzenia.
Artykuł dzięki: