Podróż do miasta Bożego Narodzenia

Podróż do miasta Bożego Narodzenia

Jeden rodzaj fotografii, które nigdy nie należy przyciąć to zdjęcia Polaroid. Zdjęcia wykonane za pomocą aparatu Polaroid zawierać rodzaj chemicznej wewnątrz samego papieru, dzięki czemu podczas kadrowania lub przyciąć te zdjęcia w jakikolwiek sposób, pojawia się ryzyko wystąpienia chemicznego wyciekać i zniszczyć inne zdjęcia na swojej stronie. Istnieją inne sposoby mocowania oraz wyświetlenia zdjęć Polaroid, takie jak korzystanie z narożników fotograficznych je zamontować na stronie, lub dołączając rękawy kieszonka na stronie notatniku, a następnie wstawienie zdjęcia wewnątrz rękawów.

Należy jednak pamiętać, że nawet jeśli mówimy o kadrowanie zdjęć teraz, istnieje kilka zdjęć, które wyglądają tak, jak wielkie są. Nie zrozumcie spustowego zadowolony z nożyczkami i trochę czasu, aby przeanalizować każdą fotografię. Spójrz na zdjęcie i spróbuj zrozumieć, co to jest w tym konkretnym obrazem, który przykuwa uwagę; co jest głównym przedmiotem próbuje powiedzieć. Czy tle cię rozpraszać, czy też dodać więcej do tej historii? Czy to działa lepiej z innym kształcie, czy też po prostu w porządku tak jest w tej chwili?

Należy przyciąć swoje zdjęcia w zależności od układu i projektu, ale nie chodzą myśli, że wszystkie zdjęcia powinny być przycięte. Gdy zdecydujesz się przycinać, można spróbować użyć specjalnych kształtach i różnej wielkości, ale należy pamiętać, że praca z czystą, prostą krawędź będzie produkować najlepsze wyniki w każdej chwili.

Oprócz bycia znakomitym artystą i sztuka / projektowanie nauczyciel, Kimmo Hakonen jest również autorem „Pomysły złomu”. Możesz przeczytać więcej o Kimmo i „Scrap Ideas” e-książki tutaj: http://www.scrapideas.net

Zdobądź darmowy kurs scrapbookingu, który jest ładowany z informacjami leasing bez bik z iflsa.pl o scrapbookingu z dziećmi, motywy i inne pomysły z Pro scrapbookers, a także wiele innych bardzo przydatnych wskazówek i technik.Proszę udać się tutaj projekt notatnik

Artykuł dzięki: http://pirox.pl