Rowerem po Skandynawii

Rowerem po Skandynawii

Rakiety śnieżne to zabawa, dla rodzin i ekonomiczny sportu. To nie potrwa długo, aby dowiedzieć się – jeśli można wędrować można snowshoe! Sport jest coraz większą popularność i jest czasu przeszłego, że cała rodzina może cieszyć. Rakiety są bardzo zwrotne i można dostać się do miejsc, gdzie skutery i narty biegowe nie mogę. Z długimi zimami i mnóstwo backcountry zbadania Kanady, Kanada to raj dla snowshoer głównej!sale konferencyjne okolice warszawy

Whistler, British Columbia

Whistler Ski Resort, od niedawna znana jest oficjalnym miejscem skialpinizm na Igrzyska World Games 2010, oferuje wiele możliwości na rakietach śnieżnych. Każda z lokalnych szlaków turystycznych letnich przekształcić rakiety śnieżne szlaków, gdzie są łatwo dostępne wypożyczalnie rakietach śnieżnych i przewodników. Lost Lake Loop, wokół szlaku doliny jest popularnym, początkujący szlak poziom rakietach śnieżnych, które znajduje się około 45 minut długości.

Istnieje wiele firm oferujących rakiety śnieżne dostępne pełne lekcji, wynajem i wycieczki, które następują letnie trasy kolarstwa górskiego.

Callaghan Valley, 14 km na południe od Whistler, jest winter wonderland danej snowshoer użytkownika. Jest to starodrzewem pełne gigantycznych cedr, jodła i hemlock drzew. Ta dolina dostaje 40% więcej śniegu niż w ośrodku narciarskim Whistler. Oferuje ponad 8000 akrów (ponad 3 237 ha) High Alpine terenu i nieograniczonej rakietach śnieżnych. Niektóre z domków backcountry są dostępne tylko za pośrednictwem helikoptera, skuter lub Ratrak.

Rockies i wnętrze Kolumbii Brytyjskiej

Wiele ośrodków narciarskich we wnętrzu Kolumbii Brytyjskiej i regionu Rockies oferują wynajem na rakietach śnieżnych i wycieczki z przewodnikiem. Snowshoe ośrodki narciarskie należą Sun Peaks, Panorama Kimberley i Fernie. Przyrody, takie jak łosie i jelenie są często zauważony na wycieczki i oczywiście, spektakularne widoki na góry.
Artykuł dzięki: