Rumunia to nie koniec świata

Rumunia to nie koniec świata

W pierwszej części naszego wglądu Resort życiu, spojrzał na to, co gość może spodziewać się podczas wizyty w ośrodku, i to, co tanie tulejowanie cylindrów 2t składa się na kwintesencji ośrodek doświadczenie w Australii. Co prowadzi nas do drugiej części … Praca w ośrodku jest bardzo różni się od pobytu na jednym jednak cele dla pracowników i gości są całkiem dużo o takim samym bawić, nawiązywać przyjaźnie i spróbować rzeczy, które normalnie nie mają szansa robić!

Pierwsze rzeczy Najważniejsze jest to dobry ośrodek nie może istnieć bez monumentalnego zespołu pracującego na rzecz tego samego powodu. Będę odnosząc się do Cable Beach Club Resort w Broome, WA, ponieważ Mówiąc prościej, jest to najbardziej profesjonalna praca, jaką kiedykolwiek były częścią (no, z wyjątkiem własnego biznesu oczywiście!). Jako gość w roamingu przez otoczenie ośrodka na drodze do basenu o 10 rano jeden rano, nie masz pojęcia, że ??w tym samym momencie, nie jest spotkaniem kryzys pomiędzy działami inżynierii, sprzątanie, Front Office i bezpieczeństwa, ponieważ uszkodzony obwód grozi dopływ aircon. A więc nie powinno.

Więc Professional jest konfiguracja swojej miejscowości, prawdopodobnie nigdy nie będziesz wiedzieć, że w ciągu 24 godzin, godziny otwarcia restauracją zostały przedłużone na garstki gości, menedżer sprzątanie pracuje jej pojedynczy dzień wolny, bo 2 zespół nazywany jest chory, Recepcja ma dodatkowy 2 personel powodu grupą przybyciu na północy, a basen jest czyszczona o 3 nad ranem. Ponownie, więc nie powinno.

Praca w ośrodku jest o dwie rzeczy: uznania i zabawy. Dyskrecja w pracy, zabawy pracy na zewnątrz. Włącz, wyłącz.

Takie jest znaczenie, że gościem cieszy ich pobytu, hierarchia kulisy swojej basenie koktajl rozciąga 5 płacowych szeregi. Ośrodki na ogół zatrudniają najlepszych muszą pracować, a zaimponować swoją unikalną markę usług na każdego pracownika.
Artykuł dzięki: