Śladamy polskich podróżników po Azji

Śladamy polskich podróżników po Azji

Pozostawienie autokaru udaliśmy się na wzniesieniu samochód z przeszkloną kopułą, dla lepszego obrazu wsi mijania. To nie było tak przytulne jako trener, ale udało nam się zobaczyć więcej. Był on również głośno, ale to nie miało znaczenia. Byłem prosząc wszystkich opiekunów widziałem na temat siostra wspomniano wcześniej. Kilka opiekunów przyszedł i usiadł na wzniesieniu samochód. Jak byliśmy w nich mówili do innego asystenta, który był na niższym poziomie z podaniem miała zamiar naszego trenera, aby znaleźć kogoś, kto był z prośbą o niej. Jak tylko usłyszał jej głos Zadzwoniłem jej imię. Była siostrą wcześniej wspomniano. Udało nam się odwiedzić z nią przez kilka minut, ale teraz znamy. Właśnie ukończył liceum ona jeszcze nie wie, co chce zrobić i może podróżować z siostrą, który właśnie ukończył studia. Po dokonaniu pewnych sugestii niektórych rzeczy do zrobienia, kiedy przyjechaliśmy w Moosonee musiała opuścić.

Jednym z głównych miejsc do zobaczenia, podczas gdy na pociąg zbliżał się: bystrza po zaporze, która dostarczyła energii elektrycznej dla tego obszaru. Spiesząc z powrotem na wzniesieniu samochód prawie brakowało im. Teren był piękny. Następnie udaliśmy się na rzece Moosonee który został bardzo szeroki podejmowania przez długi most na rzece. Myślę, że inżynier rzeczywiście zatrzymał się na mostku, więc zdjęcia można dodać do pamięci.

Byłem pod wrażeniem faktu, że czasami na wiosnę Muszą dynamitu lód na rzece, aby zapobiec uszkodzeniu topniejący lód podpory mostowe. Dowiedziałem się później, że praktyka ta jest powszechna w Kanadzie. Łamanie lodu w ten sposób zapobiega powodziom w niektórych obszarach.

Masz moje pozwolenie na przedruk i rozpowszechniania tego artykułu, o ile jest on rozpowszechniany w całości, w tym wszystkich linków i informacji o prawach autorskich. © Lloyd Mize 2007

Obecnie spędza czas jako webmasterem Christian art Banku [http://www.christian-article-bank.com/Art/5146/205/How-to-Multiply-God-s-Blessings-Take-Care-of-the-Weeds-and-Keep-the-Soil-Moist.html],

Biblijnie Based zbiór artykułów.

Jak można powiedzieć, że lubi podróżować i zobaczyć dzikie zwierzęta.

Artykuł dzięki: