Weekend majowy w Szkocji

Weekend majowy w Szkocji

3. Podana w prawie amerykańskim, po osiągnięciu 70. roku swoje, jesteś zobowiązany do wycofania określonej kwoty ze środków podatkowych odroczonego zostałeś ponoszących co roku od swojej emerytury. Jest to związane z funduszami TIAA-cref który zmniejsza oszczędności zostały zgromadzone i zakłóca inwestycji.

Ale dobra część o tej fazy emerytalnego jest to, że masz cały czas na świecie do inwestowania. W rzeczywistości jest to, co większość emerytów zrobić, gdy znajdują się one w tej fazie. Ponieważ nie trzeba iść do pracy, to skoncentrować i skupić się na swoich inwestycji.

Oto główne cele inwestycyjne, które pomogą Ci osiągnąć swój cel finansowy:

1. Musisz priorytet bezpieczeństwa nad czymkolwiek innym. Istnieją opcje, które można wybrać podczas dokonywania decyzji inwestycyjnych, które pozwalają chronić swoje oszczędności właśnie w przypadku, gdy istnieje potrzeba, aby uzyskać jakąś formę dochodu w czasie emerytury.

2. Musisz wziąć pod uwagę elastyczność planu emerytalnego i dodatkowe korzyści. Idź do tych, które nie blokują się podczas stałych stawek wynagrodzenia out.

3. Należy chronić się przed inflacją. Upewnij się, że środki otrzymywane w wolne są od zainteresowania i nie może być przesunięty o wskaźnik inflacji.

Poprzez poszukiwanie asysty TIAA-CREF lub DMBAA, będzie można mieć podczas emeryturę z następujących opcji:

1. Status Quo

Twoje fundusze będą dalej zarabiać odsetki. Możesz uporządkować swoje inwestycje w taki sposób, że zgromadzone środki są chronione przed inflacją

2. Włączenie inwestycji nad do planistów finansowych

Będziesz płacić za opłaty za zarządzanie i opłaty obciążenia, jeśli zdecydujesz się przewracać savins do innego konta.

3. Wypłaty

Są minimalizacji opodatkowania. 20% zostaje wstrzymana dla swoich podatków.Upewnij się, aby sprawdzić ograniczeń planu odstawienia.

4. Systematyczne Wypłaty

TIAA-CREF daje możliwość utworzenia stałego i uregulowanej proces odstąpienia. Można wybierać spośród miesięcznie, kwartalnie lub rocznie.

5. Dożywocie dochodowy

Twój plan emerytalny musi dostarczyć miesięczny dochód w zależności od długości życia z w http://budmax.co.pl/remonty-warszawa/remont-kuchni-warszawa.htmlłasnymi preferencjami. przychody Dożywocie jest opcja, trzeba wykorzystać.

Bardziej szczegółowe informacje na emeryturę przejdź do:

Artykuł dzięki: