Bezpieczna podróż w nieznane

Bezpieczna podróż w nieznane

Różnych skoków do różnych ludzi, oczywiście, więc jest to do ciebie, aby znaleźć i wykorzystać system, który działa najlepiej.

Oto jeszcze kilka sugestii i pomysłów, które można wykorzystać, aby uporządkować zdjęcia, w zależności od celów i tematyki projektu notatniku:

— Jeśli sortowania zdjęć w notatniku ślub, zaczynają sortując poszczególne zdjęcia młodej pary w pierwszej kolejności.http://ladeco.pl/produkty/krzesla-biurowe/ Użyj zdjęcia dziecka każdego partnera i iść aż do dorosłości. Para będzie miała mnóstwo zdjęć, które pokazują ich razem, oczywiście, należy więc umieścić je w osobnym stosie. Jeżeli jeden z małżonków (lub obie) ma dzieci z poprzedniego małżeństwa, należy również oddzielić te zdjęcia w innym stosie, jak również.

— W przypadku projektu takiego jak drzewo genealogiczne notatniku, można zacząć od zbierania zdjęć każdego członka rodziny z obu stron (matka i ojciec). To zależy od Ciebie, jak chcesz rozszerzyć swoje drzewo genealogiczne, aby być, ale upewnij się, że masz zdjęcia dla każdego z członków rodziny, albo swoje drzewo genealogiczne wyglądałby strasznie koślawe. Zacznij od zbierania zdjęcia z najbardziej aktualnych członków rodziny, a następnie pracować na swój sposób w dół.

— Wielkość albumu notatniku powinny być również czynnikiem. Pamiętaj, że większość stron notatniku mogą wygodnie trzymać średnio 4-5 zdjęć (więcej, jeśli rozmiary obrazu jest mała). Jednakże, należy również wziąć pod uwagę przestrzeń, która będzie potrzeba do dziennika lub upiększeń. Strona notatniku może posiadać więcej niż 7-8 zdjęć, jeśli naprawdę wypełnić go od granicy do granicy, ale nie będą miały miejsca do niczego innego.

— Teraz, że masz kolekcję zdjęć, które zostały uporządkowane według typu, daty i / lub okazji, że nadszedł czas, aby zdecydować, co główne zdjęcie będzie. Scrapbookers zazwyczaj wyłowić pojedyncze zdjęcie, aby służyć jako punkt kontaktowy dla wszystkich innych rzeczy, które umieścili na stronie, czy to księgowanie, ozdoby lub więcej zdjęć.
Artykuł dzięki: