Fotorelacja z Kenii

Scrapbooking dostaw w każdym papierniczym CRAFTERS zestawu powinien być klej. Więcej niż jeden klej być dokładne. Powodem jest to, że są różne kleje notatniku, że regularne starej taśmy biurze lub szkole kleju. Mają jakość archiwizujące co oznacza, że ??przeznaczona do przechowywania i ochrony albumy dla wielu latach. Zawsze należy sprawdzić klej, aby upewnić się, że jest ona przeznaczona dla scrapbookingu, nieść poparcia dla bycia jakości archiwizujące.

Istnieje kilka różnych rodzajów klejów, a także są w wielu różnych postaciach.

Mokry klej jest w formie „klej” w ciekłym przeszłości trzymać albo w postaci sprayu. Kleju kij jest mokry klej. Coś jak podge modge jest mokry klej, który nie tylko obligacji, ale może zmienić wygląd produktu. Mokry kleju w postaci pióra klej nie daje precyzyjne i dokładne sterowanie kleju. Jest to doskonała, jeśli piszesz coś, co masz zamiar brokatem.

Suche kleje są w postaci taśm, zakładka, kropki i zdjęć rogach. Zdjęcie rogi są umieszczone na zewnętrznych krawędziach projektu nigdy nie przylegają faktycznie zdjęcie, aby faktycznie powierzchniowo pracy z. Biegacz taśma jest chyba to, co będzie pracować, gdy użytkownik zdecyduje się pracować za przestrzeganie zdjęcia lub inne ozdoby do swojej pracy.

Biegacze taśmowe są w różnych kształtach i formach. Uwalniają one również repositionable i trwały klej. Biegacze Taśma może być stosowana raz lub można zakupić narzędzia i uzupełniania jest z taśmy w kółko. Różnorodność dostępnych jest taśmą Jestem Bogiem. Jeden zawodnik Taśma może wynosić od 1,50 $ ponad 15 $ w zależności od rozmiaru i zdolności kleju.

Istnieje też większe maszyny taśmy i kleju, że zawierają wkłady z mokrym lub suchym klejem. Przesłanką tych maszyn jest, aby włączyć swój produkt notatniku na naklejce.
Artykuł dzięki: domy z bali pod klucz