Gdzie lepiej nie podróżować

Gdzie lepiej nie podróżować

Jednak należy zachować ostrożność podczas przycinania precz tła, ponieważ niektóre z tych zdjęć może mieć środowisk, które są niezbędne do ogólnej wiadomości lub wątku samej fotografii. Jako przykład, może masz jakieś zdjęcia swoich dziadków, ze starym domu lub budynku w tle.http://www.safetech.net.pl/produkty-kategoria/aparaty-ucieczkowe/ To stary dom może być w domu, że twoja matka dorastała w, lub że stary budynek może być miejscem, gdzie twoi dziadkowie pobraliśmy. Tła te zatem mają wartość sentymentalną do nich, które mogą w większym stopniu przyczyniać się do historii za te zdjęcia, więc byłoby głupotą przyciąć je.

Dla najszybszy i najprostszy sposób, aby kadrować zdjęcia, użyć narzędzia o prostej krawędzi, takich jak linijki. Czasami może się wydawać, zabawy przyciąć zdjęcia w różnych kształtach, ale należy pamiętać, że zbyt wielu różne kształty będą tylko twoje strony wyglądają niechlujny i chaotyczna. Wystarczy parę ostrymi nożyczkami, linijkę i ołówek. Użyj ołówka do śledzenia linii gdzie chcesz przyciąć zdjęcie wyłączony, a następnie wytrzeć wszelkie pozostałości po zakończeniu przycinanie, więc, że Twoje zdjęcia będą chronione przed zniszczeniem. Można również kupić mały gilotyny czy można sobie na to pozwolić. W ten sposób można osiągnąć czystsze, gładszą upraw jeszcze szybciej.

Można spróbować użyć zdjęcia, które zostały wykadrowane w różnych rozmiarach i zamontować je wszystkie w jedną stronę. Jeśli masz zdjęcie, które naprawdę lubisz, a może taki, który ma w nim kilka osób, można produkować kilka kopii tego pojedynczego zdjęcie i przyciąć je wszystkie na różne sposoby przed zamontowaniem na stronie notatniku. Technika ta działa również bardzo dobrze ze zdjęć krajobrazowych.

Można również mieć dużo zdjęć z kolorowymi środowisk, takich jak pole kwitnących kwiatów i pięknej scenerii jeziora. Te zdjęcia naprawdę nie zasługują na zostanie przycięte uważnie, ponieważ mogą dodać dużo jasności i koloru do swoich projektów.
Artykuł dzięki: www.kwiaciarnia-slonecznik.pl