Najpięknieszje parki narodowe świata

Najpięknieszje parki narodowe świata

Winter Park narciarskiego w Winter Park, Colorado ma wiele opcji do kwater na wakacje. Jest dół doliny w Fraser, a nawet dalej w Tabernash. Nieco bliżej jest miasto Winterpark i Stare Miasto (Hideaway Wioska) i wreszcie na bazie ośrodka jest Winter Park Resort zakwaterowania.

No weźmy na spacer po różnych opcji i zobaczymy, że są plusy i minusy z tych wszystkich opcji, a miejmy nadzieję, że przyjdzie na opcję, która jest tuż za urlop narciarski Colorado w Winter Park.

Zacznijmy Tabernash dół Fraser Valley w połowie drogi między Fraser i Granby. Tabernash ma wiele wypoczynkowy i jest tam pole golfowe Pole Creek. Tu jest dobre miejsce na pobyt, jeśli szukasz dużego na uboczu domu, który zmieści się więcej niż dziesięć osób. Tabernash Tavern jest tutaj, ale prawie wszystko inne jest pięć minut jazdy samochodem od hotelu. Bardzo dobre miejsce na pobyt dla dużych grup, co niektórzy odosobnienie.

W górę doliny trochę dalej jest miasto Fraser. To gdzie Safeway i bez względu na to gdzie się zatrzymać najprawdopodobniej będzie robić wycieczkę do Safeway dla artykułów spożywczych. Istnieje również kilka restauracji, wypożyczalnia nart sklepy i stacje benzynowe. Fraser Hill tube jest tutaj i jest przystanek, że nie należy pominąć na wakacjach. Jest to dobre miejsce dla bardziej niedrogich kwater istnieje wiele starszych mieszkań i domów wakacyjnych narciarskich.

Dalej dochodzimy do miasta Winter Park. Tutaj masz wszystko, czego potrzeba do wypoczynku narciarskiego obok sklepu spożywczego. Dużo mieszkanie na wakacje, wakacje domy, miasto-domów, domków narciarskich i kwater wakacje wszystkich typów. Wiele restauracji, sklepów detalicznych, sklepów narciarskich, bank, poczta i lokalnej sanki wzgórzu Hideaway Park. Tutaj jest to idealne miejsce, jeśli chcesz chodzić do restauracji i sklepów i nadal można wskoczyć na autobus do podstawy ośrodka.
Artykuł dzięki: