Nieodkryte zakamarki Polski

To samo w sobie jest migawka poziomie międzynarodowym state-of-the-art budynki, drogi, zabytków, parków technologicznych, wiadukty, parków rozrywki, złącza jedzenia itp Bangalore w ostatnim czasie stał się też trzecim najludniejszym kapitał z naród. Miasto jest domem dla dwóch parków botanicznych mianowicie Lalbagh i Park Cubbon, które całkowicie poświęcają się w upiększanie stolicy.odbiór odpadów Kostrzyn nad Odrą

Znani ze swojej mmtransport.eu sztuki kultura, liczne galerie sztuki są również obecne w Bangalore jako pokarm dla artystycznych umysłów. Miłośnicy rozrywki mogą uczestniczyć w tradycyjnych, jak i współczesnych wydarzeń dzieje się w mieście, na co dzień, jak rock Pokazuje, dramat. festiwale spożywcze itp rezerwaty przyrody jak Bannerghatta National Park, Bandipur Wild Life; Sanktuaria ptaków jak Ranganathittu Bird Sanctuary nie spełniali bioróżnorodności stolicy. Dla dzieci Wonderla, Fun World i wiele innych parków rozrywki mają pochodzić w Bangalore. Ten Garden City jest także ważnym ośrodkiem, z którego wiele stacji Hill and Resorts można łatwo zwiedzać. Chociaż rzeki w mieście zniknęły dawno temu w rozwoju Bangalore, jeszcze wiele jezior wciąż oddychać wewnątrz narożnikach Bangalore. Te stały się idealnymi spoty piknik dla Bangalore ians.

Bangalore jest domem jednych z największych międzynarodowych firm, takich jak Infosys, Convergys, IBM, Intel, Siemens, Accenture, Wipro, itp zakładających swoje biura w mieście Garden i zapewniły maksymalne zatrudnienie ludzi na całym świecie. Wszystkie międzynarodowe hotele, puby i restauracje, które eksplodowały w mieście. Czyżbym zapomniał wspomnieć o kuchni Bangalore? Tak, IIT serwuje niesamowite wystawne wielo kuchni z najlepszych hoteli i restauracji, że miasto może się pochwalić. Czy to ulica czatu lub obiad i kolacja w formie bufetu, Bangalore jest idealnym miejscem dla smakoszem, aby spełnić wszystkie swoje pragnienia.
Artykuł dzięki: