Śladami zamków krzyżackich

Śladami zamków krzyżackich Ale wielkie pull (z ceną do dopasowania) jest Roman Baths, zbudowany około 2000 lat temu, przez gorące źródła, które pluje ponad milion litrów 4 stopni Celsjusza wody dziennie

Zamek w Edynburgu

Ten zamek wygląda jakby spadła prosto z Władcy Pierścieni. Zajmując górną połowę skalistym wzgórzu w centrum miasta, ten starożytny zamek dostaje ponad milion turystów rocznie i wydaje się sprzedać jak najwięcej portcards.

Dołącz Przesilenia Letniego w Stonehenge

Najciekawszy czas, aby odwiedzić tę starożytną zagadkę jest w najdłuższy dzień w roku, kiedy to około 30.000 osób, pokazać się. Co to jest wielka sprawa o stos kamieni? Stonehenge Uważa się, że zostały zbudowane przez druidów, ale jak przenieśli to cztery tony kamieni 400km dalej (w Górach Prescelly w Walii). W roku 2000 pne, w czasie, gdy operatorzy widłowe hydrauliczne były trudne do znalezienia, jest czymś w rodzaju cud inżynierii.

Zobacz Romeo i Julia Szekspira w Globe

Rekonstrukcja pierwotnego teatrze na świeżym powietrzu, Teatr Globe w Londynie jest podwórko Szekspira. Sezon trwa od maja do września

Oglądaj mecz piłki nożnej

Śpiew, doping, krzycząc jest na gorączki, gdy wielkie zespoły starcia. Manchester United, Arsenal, Liverpool, Chelsea i inne czołowe zespoły grać regularnie przez większą część roku. Ale upewnij się, że masz na sobie odpowiednie kolory dla części siedzeń.

Zagraj w golfa w St Andrews

Royal and Ancient Golf Club of St Andrews jest mało prawdopodobne, aby przyjąć Cię jako członka, ale to nie znaczy, że nie można pograć na 600-letniego Old Course, pierwszej na świecie pola golfowego. Bunkry są wielkości korty do squasha, wiatr jest zwykle unosi się tuż życie gale i gęstych krzewów GORSE może jeść piłek golfowych przez dwanaście-pack, jeśli EUR164 green fee nie zje swój portfel w pierwszej kolejności.

Proszę zobaczyć najpiękniejsze zdjęcia do atrakcji turystycznych w Wielkiej Brytanii, klikając poniższy link:

słynnych atrakcji turystycznych w Wielkiej Brytanii

Flyme2u gdzie można uzyskać najlepsze informacje podróżne cele, świetne okazje podróże, tanie loty i wielkie rabaty hotelowe. Baw się dobrze!

korty-familygarden.pl korty szczecin
Artykuł dzięki: