Jakie szczepienia przed wyjazdem do Afryki

Na wyspach Aruba, Bonaire, Curacao, Trynidad i Tobago, Barbados i St. Vincent, w tym wysp pod nimi, są najmniej trafiony przez huragany. Jednak, jak Grenada odkryta w 2004 roku podczas huraganu Ivan, nigdy nie mów nigdy, a należy pamiętać, że huragany są nieprzewidywalne.

Udać się w rejs

Dobrą rzeczą jest to, że rejsy mogą zwykle opłynąć najgorszą burzę.usługi pogrzebowe ochota A dzisiejsze statki są niezwykle bezpieczne i zaawansowanej pogody śledzenia dostępnych obecnie, zła pogoda jest czymś mogą uniknąć. Minusem jest to, że rejs linii zawsze zastrzega sobie prawo do zmiany terminu połączenia portów oraz zmiany trasy z powodów związanych z pogodą i dlatego nie może dostać się do odwiedzenia miejsca, które miał nadzieję.

Odbiór resort, który oferuje „gwarancję Hurricane”

Ostatnio wiele z największych ośrodków i łańcuchów miejscowości, zaczęli ustanawiająca gwarancję „huragan”, oferując gościom swoje pieniądze przez kilka dni straconych z powodu złej pogody. Na przykład, w przypadku, gdyby wiatry siły huraganów (jak zdefiniowano przez US National Weather Service) bezpośrednio uderzyć sandały lub plaże kurorty, gdy jesteś gościem, przerywając stosowanie wszyscy Inne, sandały i plaż Resorts będzie oferować wolny zamiennik wakacje, jakie należy podjąć w dowolnym sandały lub Beaches Resort chcesz. Idź do http://www.best-family-beach-vacations.com/caribbean-hurricane-season.html więcej ośrodków, które oferują gwarancje huraganu.

Bądź najlepszy tego

Jeśli nie dać się złapać na wakacjach podczas huraganu, starają się jak najlepiej z niego. Dopóki nie ma niebezpieczeństwa obecne, relaks w pomieszczeniach i skupić się na innych działaniach.

Ja i mój mąż został złapany w Riwierze Majów w Meksyku podczas huraganu w 2000 roku Keith Był moim chłopakiem t tym czasie i nie wiemy o mnie, planował zaproponować na nasz drugi wieczorem.Mamy ubrał się na kolację i przybył w hotelowej restauracji, aby znaleźć to zabite deskami. Udaliśmy się do holu, każdy został ewakuowany z hotelu do jednej dalszej wzdłuż wybrzeża. Pobiegliśmy z powrotem do naszego pokoju, pakiety i dostał się na następny autobus z – nie wieczór zaplanował mój mąż!

Kiedy zameldowaliśmy się do naszego pokoju w nowym hotelu kilka godzin później miał jeszcze pierścionek zaręczynowy spalania dziurę http://pbok.pl w kieszeni. Wiatry były wieje i padał deszcz, więc na romantyczny spacer na plaży miał nadzieję na było. Nie mógł odkładać dłużej tak opadł na jedno kolano i zaproponował wtedy i tam. To z pewnością niezapomniany wieczór, huragan i wszystko!

Artykuł dzięki: