Laos – umiarkowana egzotyka

Laos - umiarkowana egzotyka Rockies mają wiele naturalnych gorących źródeł na całym tym obszarze – doskonały sposób na relaks po dniu spędzonym na świeżym powietrzu.

Banff i Lake Louise, Alberta

W Banff obszaru narciarskiego, wielki Początkujący rakietach śnieżnych szlak prowadzi przez dolinę rzeki Vermillion do Garnki malować. Większość szlaku jest płaska i nie ma możliwość dostrzec łosia, wilka i utworów zając amerykański.zapraszamy na naszą stronę internetową

Dla bardziej zaawansowanych snowshoer Bow Summit, w pobliżu Lake Louise jest dobrze znany to obraz idealny punkt widokowy z widokiem Peyto Lake. Ponieważ wzniesienie wynosi 6000 „, ten obszar dostaje mnóstwo śniegu rocznie.

Jeśli przygotowanych SIMSON tras, z dostępem do setek mil tras szlakiem i pięknymi widokami na góry i jeziora, jest więcej, czego szukasz, a następnie obszar Lake Louise to idealne miejsce, aby pójść i zbadać. Lake Louise znajduje się 31 mil (50 km) tras, z pobliskiej sieci szlaków o nazwie Pipestone Loops z 12 mil (20 km) z możliwości rakietach śnieżnych.

Dziś, oczywiście, nie ma potrzeby, aby pasek na rakietach śnieżnych i uderzył w ślad cieszyć Wonderland alpejskie, że Banff, Alberta, staje się zimą – ale jest to jednak doskonały sposób, aby cieszyć się zimowej scenerii z bliska. Jeśli chcesz zobaczyć piękno puszczy Canadian Rockies w autentycznej tradycyjny sposób, nie można dostać o wiele lepiej niż na rakietach śnieżnych. Jest to także doskonała okazja do oglądania dzikiej przyrody tego obszaru.

Mont Tremblant, Quebec

Ośrodek narciarski Mont Tremblant funkcje rakietach śnieżnych na wszystkich poziomach. Większość szlaków znajdują się na terenie parku narodowego, gdzie ślady wiatru poprzez brzoza i klon lasów, oferując możliwości, aby wziąć w spektakularne widoki jezior i dzikich zwierząt.

Istnieje w sumie 48 km tras w ciągu dwóch sieci oznakowanych i przygotowanych tras.Ungroomed szlaków backcountry są również dostępne.

Sieć Diable tras wynosi 23 km długości, z czego jedna z tras następuje wschodnim brzegu Lac Monroe. Inne szlaki obejmują: La Roche, La Corniche, Lac-des-Femmes i Les Ruisselets, co prowadzi do La Hutte chacie. Popularny szlak Centenaire jest również dostępny na rakietach śnieżnych.

Druga sieć szlaków, La Pimbina oferuje 25 km na rakiety śnieżne szlaków, które obejmuje 10-km szlak prowadzący do Chute-aux-Rats wodospadu. Istnieją również wspaniałe widoki na Envol i Mont-des-Cascades.

Tammy jest pisarzem dla jednego z bardziej popularnych narciarskich kurortach w Kolumbii Brytyjskiej, Ośrodek narciarski Sun Peaks. Sun Peaks Resort jest również znany jako SNOWSHOE narciarskiego przeznaczenia.

Artykuł dzięki: