Moja pierwsza podróż

Moja pierwsza podróż

Dla ogromnej większości innych, staje się mimowolnym emeryturę wypowiedzeniem umowy o pracę na arbitralne, obowiązkowego wieku emerytalnego. „Zmuszone” emeryturę „lub” fortirement. Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji prawdopodobnie trzeba dużo pomocy emerytalnego.

Tylko na marginesie … nie jest dyskryminacja ze względu na wiek niekonstytucyjne?dj na wesele małopolska

Aby przetrwać, albo utrzymać jakiś rozsądny poziom życia, wiele z tych „fortirees” będą musiały znaleźć jakieś inne źródło dochodu albo żyć styl życia zdegradowanych. Będą to, co było wcześniej, łudząco nazwie prawie na emeryturze. Państwo, które kojarzy się w moim umyśle stan bycia pół ciąży … Czy to prawda?

Tak więc w celu wyjaśnienia pojęcia emeryturę to chyba bardziej poprawne, aby zobaczyć go jako „etap” lub osiągnięć. Jest to punkt, w swoim życiu, kiedy myślisz, że masz wystarczająco dużo „pieniądze” żyć wybranego stylu życia, do końca swoich dni.

Odtąd praca nabiera innego znaczenia. To nie jest do zarabiania pieniędzy, ale z wyboru, z jakiegoś innego powodu … samorealizacji, moc, wyzwanie lub zabawy. Chociaż wprowadzenie słowa „pracy” do dyskusji, tworzy własny zamieszanie … drzwi zewnętrzne gdynia co zignorujemy teraz.

Z tej definicji przejścia na emeryturę można oczywiście osiągnąć emeryturę w dowolnym wieku.

Jednak nie zawsze jest to bardzo proste obliczenia i wprowadza również interesujący punkt, że można być na emeryturze dzisiaj iw ciągu roku nie przeszedł na emeryturę. Albo poprzez nie mają wystarczająco dużo pieniędzy. Na przykład giełda zwija lub firma nie robi, jak również oczekiwanego (obniżonym wejściem) lub zdecydować się żyć o wiele droższe stylu życia (zwiększenie pojemności). Oczekiwana długość życia może również zmienić decyzję.

Pomoc emerytalny potrzebne w tej grupie mogą obejmować kompletne, zintegrowane modele finansowe i stylu życia.

Jest jeszcze inna grupa, która jest sub-zestaw „osiągnięte” emeryturę, który został nazwany „nevertirees”. Są ludzie, którzy osiągają stan ich emerytury, ale nie mają zamiaru kiedykolwiek zakończeniu pracy. Rośnie zainteresowanie w tej grupie, która charakteryzuje się ludzi takich jak Warren Buffet lub Sam Walton.

Więc pomaga emerytury będzie zależeć od tego, jak zdefiniujemy emeryturę. Najlepszą radą emerytalny jest zrobić regularnego planowania emerytalnego. Ustaw swoje własne cele i podejmować własne decyzje.

Czy Twój emerytalny opiera się błogiej śnienia lub starannego planowania? Uzyskaj pomoc emerytalnego trzeba rozwijać styl życia emerytalnego pragnienie w www.successful-retirement.com

Artykuł dzięki: