Nowożytne cuda świata

Nowożytne cuda świata Odłóż te nożyczki i starają się znaleźć sposoby, aby te zdjęcia działają w układach zamiast.

Jeśli chcemy ruszyć z uprawy, można użyć parę ozdobnymi nożyczkami lub nożyc. Istnieje kilka odmian tych narzędzi obecnie dostępne w biuro / szkolnych sklepach, czy można przejść do sklepu rzemiosła i sprawdzić, czy mają je w magazynie. Oprócz twórczego kadrowania, można użyć tych ozdobne nożyczki do przycinania granice kartonu, ramek, itp w różnych kształtach.

Specjalne okazje lub wydarzenia mogą być wyjątki od reguły „Straight Edge”. Na przykład podczas tworzenia strony na Walentynki, to można wybaczyć ucięcie swoje zdjęcia w kształcie serca w różnych rozmiarach. Gdy chcesz przyciąć swoje zdjęcia jak te, proponuję przy użyciu krajalnicy ciasteczek jako szablon do uzyskania pożądanych kształtów, które chcesz. Śledzenie zdjęcie używając cookie cutter i zamontować go na kartonie. Kartony mogą być przycięte lub ukształtowane w ten sposób, jeśli wolisz dobry alkomat. Korzystanie foremki do tego celu może być o wiele mniej kosztowne niż zakup sztancujemy upiększeń, zwłaszcza gdy używasz ich do jednego zdarzenia lub okazji.

Oprócz prostego upraw krawędzi, istnieje wiele scrapbookers którzy różnią się ich style i użyć kilka innych kształtów, jak owal i kwadrat. Okrągły lub owalny kształt jest dość trudne do precyzyjnego tworzenia, szczególnie dla początkujących, więc polecam, że można kupić kilka szablonów. Korzystanie z szablonów do przycinania zdjęć pozwoli produkować czyste, gładkie wyniki po raz kolejny, z mniejszym wysiłkiem, niż można się było spodziewać.

Jednak szablony mogą być nieco droższe, więc proponuję, aby trzymać się z dwóch lub trzech podstawowych kształtach. Unikaj kupowania inne wyspecjalizowane kształty szablonów, bo choć myślisz, że wyglądają „cute” teraz, nie ma zbyt wiele projektów lub fotografie, gdzie można użyć „serce” lub „drzewo” szablony.

Artykuł dzięki: