Pamiętnik z podróży, dlaczego warto pisać?

Pamiętnik z podróży, dlaczego warto pisać?

Przejdź do Golden Horn, na obszarze, gdzie Istanbul jest podzielona między Wschodem a Zachodem. Dostać się na most Galata i podziwiać widoki zapierające dech w piersiach. Jeśli można zaszaleć, odwiedzić Wyspy księżniczka bizantyjska gdzie książęta i księżniczki spędzał swoje wakacje letnie czasowych.

Doświadczenie Diverse duchowość

Stambuł jest domem dla trzech wielkich religii.

Dla islamu, wielu meczetów są dostępne dla wizyt. Błękitny Meczet i jego niesamowite dziedziniec są doskonałym miejscem do doświadczenia wiary islamskiej. Nie można uczestniczyć w ceremonii Dervish dla bardziej mistycznych i liberalnej smaku islamu. Dla chrześcijaństwa, konieczne jest, aby odwiedzić Patriarchat Konstantynopolitański, oficjalnej siedzibie Kościoła prawosławnego w ciągu ostatnich 1700 lat – znajduje się w sąsiedztwie Fener i dotrzeć środkami transportu publicznego. Przez dotyk chrześcijaństwa bizantyjskiego, odwiedzić kościół Chora, bardzo spokojnej i dobrze zachowane. Dla judaizmu, Wielki Rabinat Turcji jest to miejsce do odwiedzenia i zasięgnąć informacji na judaistycznej Dziedzictwa Stambułu. Wiele Synagogi są nadal aktywne i mniejsze można zwiedzać niektóre eksponaty muzealne funkcja, jak również. Synagoga włoska jest zdecydowanie jednym z najpiękniejszych synagog będzie kiedykolwiek zobaczyć.

Rynki i sklepy

Stambuł jest wszystko o handlu i rzemiosła. Tradycyjne rynki są świetne miejsce na zakupy ze swoimi oczami. Ceny nie „ouch”, nawet jeśli jakość towaru jest wyższa. Nie poddawaj się presji handlowej. Jeśli naprawdę chcesz dostać pieniądze warto w obszarach turystycznych, spróbuj Egyptian Bazaar. Sklepy, które otaczają wszystkie bazary dostarczają te same produkty na okres do 30% mniej przy mniejszym décor. sklepy boczne są idealne do żywności, przyprawy, herbatę, odzież, artykuły gospodarstwa domowego.
Artykuł dzięki: http://dobryalkomat.pl