Podróż z dzieckiem

Po nauczeniu się, jak znaleźć albumy i materiały do ??projektu notatniku, następną rzeczą, że początkujący powinien wiedzieć o tym, jak zorganizować i przyciąć swoje zdjęcia. To może wydawać się trywialne rzeczy na początku, ale im dłużej robić scrapbooking, tym bardziej zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest posiadanie odpowiednio zorganizowany system dla swoich zdjęć, a także wiedząc, jak je przycinać w zależności od potrzeb.blog o modzie

Zaleca się, aby podczas pracy nad projektem notatnik w warsztacie lub na obszarze, który ma wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić kilka stosy zdjęć. Nie trzeba będzie się z miejsca przy każdym uruchomieniu projektu, oczywiście, ale o normalnej dostępną przestrzeń przeznaczoną dla celów scrapbooking naprawdę pomaga na dłuższą metę. Wystarczy uchylić część lub części domu, który nie jest zwykle używany, takich jak sypialnia czy może wolnym obszarze obok garażu. Oczywiście, trzeba pamiętać, że obszar wyboru będą musiały być wolne od wilgoci i dobrze oświetlone (choć wolne od bezpośredniego światła słonecznego).

Teraz, że masz stertę zdjęć przed sobą, co jest pierwszym krokiem w ich organizacji? Cóż, wyłowić te, które bez wątpienia są uszkodzone lub te, które są rozmazane (nieostre). Należy również oddzielić Polaroids ze zdjęć, które zostały podjęte przez wspólny kamery filmowej (lub te, które zostały wydrukowane z kopii cyfrowych). Zdjęcia Polaroid może zawierać rodzaj kwasu, który może ostatecznie zniszczyć swoje fotografie, tak byłoby najlepiej, jeśli oddzielić je od samego początku.

Jeśli można wyprodukować kopie zdjęć, które lubisz, to byłoby świetnie. Pozwoli to zaoszczędzić dużo smutku podczas pracy nad projektem notatniku i popełnienia błędu. Gdy masz już kopię zdjęcia używasz w swoim notatniku, to nie będzie problemu zastępując je.

Artykuł dzięki: