Pszepyszna kuchnia Armenii

Z kilku zmian, powyższe może opisywać wielu chłopców, że mam znany jako lider harcerskim.

Patric zmarł z wychłodzenia 2 mile od gdzie był ostatnio widziany. Możliwe, że podobnie jak Brennan on też był przerażony i schował z wyszukiwarki.

Niektórzy członkowie rodziny podejrzewają nieczystą grę, ale sprawa pozostaje zamknięty. Szanuję opinię rodziny i ich dążenie do zamknięcia, ale myślę, że to jest nierealne z nich twierdzą, że po prostu nie Patric uciekł i zgubić.http://ottoindustries.com.pl/oferta/systemy-oczyszczania-powietrza

Jako lider Cub Scout, wiem, że chłopcy czasem robią całkiem głupie rzeczy. Nie chłopiec nie jest wolny od tego. Na szczęście, konsekwencje nie są zwykle zagrażające życiu. Dlatego właśnie to jest najważniejsze, że możemy uczyć dzieci Co zrobić, jeśli nie gubią. Nie możemy zakładać, że nie będzie to pierwszy błąd.

Nie wiem, co Patric i Brennan były lub nie uczono o przetrwanie, gdy zgubił się w lesie. Wierzę jednak, że każdy powinien wiedzieć 9 następujących zasad przetrwania.

9 Zasady Survival

1. Stay Together, nie oddzielają – jeśli z przyjacielem lub zwierzęcia.

2. Pobyt w jednym miejscu lub obszarze. Nie odchodź!

3. ogrzać.

4. Znajdź przytulnym miejscu, nie czekanie do kryjówki. (Nie będzie mieć kłopoty za zagubienie).

5. Włóż coś jasne.

6. Look (i dźwięk) Bigger Dla wyszukiwarki. (Czekaj w dużym otwartym miejscu, machać rękami i krzyczeć, jeśli samolot przechodzi nad głową, położyć się i rozkłada ramiona).

7. nie leżą na gołej ziemi. (Z wyjątkiem wyjątkiem wyżej, gdy samolot będzie skończona. Grunt może być bardzo zimno, zwłaszcza w nocy).

8. Nie jeść nie jesteś pewien.

9. Z dala od dużych rzek i jezior.

Proszę podzielić się tą informacją z każdemu Wiesz, zwłaszcza tych z małymi dziećmi. To może uratować życie.

AKTUALIZACJA:

Podobno podczas swojej wędrówki, Brennan pamiętać dwie reguły uczono go przez rodziców: „trzymać się szlaku” i „Nie rozmawiaj z nieznajomymi”.Trzymając się szlaku jest w porządku, ale byłoby lepiej, gdyby pozostał w jednym miejscu i czekał na ratowników, aby go odnaleźć. Ponadto, choć jest to bardzo często, aby nauczyć dzieci, aby nie rozmawiać z nieznajomymi, z powodu strachu przed porwaniami, wyraźnie istnieją sytuacje, w których zasada ta nie ma zastosowania.

Według jednego eksperta wywiad w wiadomościach, dzieci powinny być również powiedział, że jeśli będą oddzielone od rodziców w centrum handlowym, powinni poprosić o pomoc kogoś pracującego za ladą, innym mama z dzieci lub osoby w mundurze.

Artykuł dzięki: