Śladami 7 cudów świata

Śladami 7 cudów świata To było zaledwie kilka miesięcy wcześniej, w ramach programu ekspansji widzieliśmy Otwarcie Simpsons Fast Food Boulevard, które składają się: Cletus ‚Chicken Shack, Krusty Burger, Moe Tavern, smażenie Holendra i Luigiego Pizza. A później było Simpsonowie obszar nabrzeża, które ożywa z domu do Smalec Lad Donuts Duff Gardens Bumblebee Człowieka Tacos i więcej.

Co więcej, pomimo kilka cech nadal otwierać, reakcja na nowe Springfield rozszerzeniami jest ogromny. I dobrze jest wiedzieć, że nowy obszar jest już chwalony jako inicjatywy Window wygrać wiele. Zaprawdę, Simpsonowie poleceń najbardziej uniosła pozycję na liście atrakcji uniwersalnych teraz. Trzeba odwiedzić tematyczne-obszar, który łączy w sobie najlepsze w Ameryce najbardziej przełomowe i innowacyjne rozrywki franczyzy.

Dla zniżkami biletów Disney i podań oraz innych bilety do parku rozrywki w Orlando, w tym Universal Studios i bilety bilety Sea World można skontaktuj się z autoryzowanym sprzedawcą biletów Ponowne Oficjalna Centrum biletów

Artykuł dzięki: http://www.agnieszkaczugan.notariusz.pl