Tanie loty – jak je szykać?

Tanie loty - jak je szykać?

Oficjalna Caribbean sezon huraganów rozciąga się od 1 czerwca – 30 listopada To rzadkie, aby zobaczyć dużą burzę w czerwcu lub listopadzie i większość głównych huragany występują między sierpniem a październikiem, ze szczytem sezonu zwykle jest wrzesień.

Plusem jest to, że ceny są niższe na Karaiby w tym czasie i ośrodki są mniej zatłoczone. Więc co zrobić, jeśli chcesz, aby uciec w czasie sezonu huraganów?astaksantyna

Kup Ubezpieczenie turystyczne

Musisz kupić ubezpieczenie od rezygnacji z podróży przed burzą jest ogłaszany, w przeciwnym razie zostanie on uznany za pre-istniejącego stanu, dlatego zawsze należy wykupić ubezpieczenie tego samego dnia rezerwacji podróż będzie bezpieczna. Większość polis turystycznych obejmie podróż zakłócone z powodu huraganu, kiedy jesteś zmuszony przyjechać późno lub wyjechać wcześnie w podróży, ale musisz być refundowane tylko dla dotkniętych dni, aż do lotniska lub ośrodek ponownie otwarty. Zazwyczaj są zwracane na dni jesteś zmuszony do pobytu w ośrodku podczas huraganu, ale należy zawsze przeczytać drobnym drukiem na swojej polityki, aby upewnić się, że wiesz, co będzie faktycznie pokrycie.

Staraj się unikać Storms

Śledź huragany line w witrynach pogodowych w sezonie. Kilka dobrych miejsc należą:

The National Weather Service – National Hurricane Center

http://www.nhc.noaa.gov/

Huragan Burza Śledzenie przez Atlantyk Pacyfiku

http://hurricane.terrapin.com

Hurricane Aktualności i informacje

http://www.hurricanetrack.com

Weather.com Tropical Storm Center

http://www http://centrumwolka.pl/sklep-zamowienie/bielizna.html.weather.com/newscenter/tropical/

Wybierz swoją lokalizację Well

Planując podróż na Karaiby w czasie sezonu huraganów, dobrze jest wiedzieć, że huragany są mniej prawdopodobne, im dalej na południe idziesz.
Artykuł dzięki: http://znizkinaubezpieczenie.pl