Złote buddyjskie światynie w Birmie

Złote buddyjskie światynie w Birmie

W dniu 21 czerwca 2005 roku dowiedzieliśmy się, że 11-letni Zuchy Brennan Hawkins, który zaginął z obozu skautów niedaleko Salt Lake 4 dni został znaleziony żywy i dobrze. Wydawało się cud. Dzięki Bogu!

Niestety, choć gehenna Brennan był znacznie gorszy niż to miało być. Gdyby nie został wędrując samotnie, może by nie zgubił w ogóle. Ponadto, gdyby pozostał umieścić razu zdał sobie sprawę, że zaginął, poszukiwacze znalazłby go znacznie szybciej.sklepswanson.pl

Oczywiście, psychologia dziecka w takiej sytuacji może być nieco trudne dla dorosłych, aby zrozumieć. Doniesiono, że Brennan faktycznie zobaczyłem ludzi szukających dla niego, ale bałem się, a więc nie stać się znanym.

Przypomina mi o podobnym przypadku kilka lat temu. Patric McCarthy był również Zuchy w tym samym wieku, kiedy zgubił się w 2003 Patric nie był tak szczęśliwy. Oto fragment jego nekrologu:

„On obchodził swoje 10 urodziny 12 października [2003]. Patric był uczniem czwartej klasy z James F. Peebles Elementary School. Był członkiem świętego Jana Ewangelisty, Pocasset, Mass. Kochał swój czas ze swoim mama, kiedy oni spędzać czas i oglądać filmy, a jego dziadkowie, Jim i Jackie Murray. Uwielbiał ryby, gra w szachy, pracując na komputerze i gra w golfa z jego dziadek Jim. był blisko swoich trzech sióstr, Kelley, Sara i Skye . jego ulubionym zajęciem była gra na Game Boy i PlayStation. był aktywny w wielu dyscyplinach sportowych i był świetnym pływakiem, który będzie pływać szansę Dostał. Uwielbiał grać w hokeja i był w drużynie hokejowej wytryski C w Cape Cod Canal Youth Hockey League. spędził dwa lata w Cub Scout pakiet 44 Den 1 Pocasset i grał w piłkę nożną i baseball. lubił bawić „armii” loved dinozaury, a jego pragnieniem było być policjantem. był to piękny niebieskooki chłopiec, który kochał makaron z serem, pizza, a będąc sobą. „

Artykuł dzięki: