Ferie w Alpach

Ferie w Alpach

Wydaje się, że Universal Studios Orlando jest ustawiona na hit nowe rekordy od czasu do czasu. Osiągnięcie jednego po drugim kamieni milowych staje się stała tendencja do tematu Premier Park dzisiaj. Po długo oczekiwanej atrakcji Transformatory -The jazdy 3D z koklusz milion zawodników w nieco ponad miesiąc od początku, że nadszedł czas, aby ponownie wygrać kolejne laury i wizyt z nowym programem ekspansji Springfield obszarze. Chociaż większość z nowych funkcji rozszerzających już uruchomiony dla publiczności, Park jest przekonany, przynosząc nową radość pokoleń fanów Simpsonów.

Dla gości uniwersalne i odwiedzających Simpsonowie Doświadczenie nie jest tak samo stare przygody-ride więcej, to wszystko o zbadanie całego świata Simpsonów w czasie rzeczywistym. Po raz pierwszy w historii, fani odwiedzający to miejsce będą mogli żyć i oddychać Springfield jak samych znaków. Dzięki Universal Orlando w doprowadzeniu do życia doświadczenia Ameryki najbardziej ulubionych animowanego rodzinnego show.

Springfield USA zaprasza do jasnych i kolorowe miasto i rodzinnego Homer, Marge, Bart, Lisa i Maggie Simpson. Po wejściu do środka, nie ustanawia zupełnie nowy świat kultowych zabytków od słynnego Simpsons odcinków; gotowy do witają cię jak nigdy przedtem. Wyobraź sobie chodzenie po ulicach miasta snów widział tylko w telewizji do daty. Wyobraźmy sobie oczu posągu Jebediah miarę zbliżania się do miasta marzeń, lub mającą siedzibę przy Moe Tavern lub korzystających Krusty Burger lub zwariować na pączki na Smalec Lad, wszystko, co napotka na nowym Springfield zajmie swoje doświadczenie Simpsons do Następny poziom.

The Simpsons Springfield rozszerzeń jest o krok od zakończenia w najbliższym czasie niemal wszystkie funkcje zostały otwarte dla publiczności, z wyjątkiem dwóch nadchodzących atrakcji mianowicie – Kang Kodos ‚i Wirówka’ n ‚Hurl.
Artykuł dzięki: