Kosowo – to nie tylko wojna

Kosowo - to nie tylko wojna

Jednym z najczęściej występujących obszarów twarzy, niepokojących wielu pacjentów jest opracowanie fałdów nosowo-wargowych, określany również jako rowek wargi policzkową lub w ostatnim telewizji komercyjnej znane jako nawiasach. Można się spierać, czy jest to fałd lub rowek, ale to chyba bliżej do owczarni. Rozwija się jako tkankę policzka z powyższych grup wiekowych i zaczyna zwisać …. wypadnięciu jej granicy z górną wargą. Górna warga jest „stałe” tak wystający tkankę policzka tworzy wygląd krotnie pogłębienie. Wraz z upływem czasu, starzenie się i anatomii czyjejś twarzy, ten fałd nosowo-wargowe rozciąga się na południe obok kącika ust, a czasem zbliża się do dolnej granicy żuchwy w skrajnych przypadkach obszarze laxity.This skóra jest często traktowane przez wstrzykiwania wypełniaczy i moim ćwiczyć jak najwięcej pacjentów chce ich fałdy nosowo-wargowe traktowane jak chcą ich usta powiększone.

Najczęstszym sposobem nosowo-krotnej redukcji jest z wstrzykiwania wypełniaczy. Podobnie jak wszystkie wypełniania procedur przez wstrzyknięcie, wyniki nosowo-krotnej redukcji jest szybkie, łatwe, a wyniki są natychmiastowe. Ja zwykle wykonywać je pod miejscowym bloku znieczulającego więc leczenie jest jak najbardziej komfortowy. Podczas gdy wszystkie wstrzykiwania wypełniaczy będzie działać, myślę, że niektóre są lepsze dla tej dziedzinie niż inne. A te, które moim zdaniem są najlepsze są te, które trwało najdłużej i mają największy „push”.

Podczas gdy wszystkie wypełniacze kwasu hialuronowego, takich jak Restylane lub Juvaderm działa, nie jest tak długo, jak każdy z wypełniaczy w postaci cząstek do wstrzyknięć. Obecnie Radiesse (kulki ceramiczne) oraz Artefill (koraliki plastikowe) są tylko dwie postaci cząstek wypełniaczy obecnie dostępne.
Artykuł dzięki: