Motocyklem po Bałkanach

Jako profesjonalny hotelarstwa, to daje niepowtarzalną okazję pracować i uczyć się od najlepszych i przedstawia wyzwanie, aby zobaczyć, jeśli mierzyć. Jako kelner lub barman dorywczo, to przedstawia ostateczny test: czy można przetrwać pierwszy tydzień? Niektórzy tego nie robią.

Kilka najlepszych umysłów gościnność mam spełnione zostały za 5-gwiazdkowe ośrodki, a kilka mam nadal prowadzi dla własnej działalności. Praca w CBCR, dowiedziałem się więcej na temat obsługi klienta i zrozumienie w moich pierwszych 3 miesiącach niż w 2 lata w mojej poprzedniej pracy.

Po zakończeniu pracy i prysznic (bardzo ważne w tropikach chłopców!), A głowę do lokalnego pubu, świat jest dosłownie na wyciągnięcie młodych stóp. Ty zrealizowane w satysfakcjonującej i trudnej roli, pracujesz obok ciekawych ludzi z każdego zakątka świata, a masz jeden lub dwa dni cenne off z wyprzedzeniem aby cieszyć się w raju. Osoby, z którymi spotykają się i pracować będzie przyjaciółmi na całe życie, a będziesz zawsze mieć miejsce na pobyt w co najmniej 14 krajach na całym świecie. Będziesz poruszać się z umiejętnościami, które utrzymują się w każdym hotelu na świecie, a także doświadczenie na całe życie.

Następnym razem jesteś w ośrodku i zauważysz barmana lub kelnerkę uśmiechnięty, tylko myśleć o tym, gdzie są one w ich życiu, i dlatego tak łatwo je uśmiechu. Bardzo satysfakcjonujące. Aha, i przechylić je, tak jak wynajem kelner.

W celu uzyskania dalszych wskazówek, podróży, historii pracy i doradztwa zdarzenie z kelnerów wynajem Melbourne można znaleźć klikając link.

Artykuł dzięki: