Odkrywanie Australii

Stambuł, jak każde inne miasto oferuje różnorodne i różne gatunki atrakcji turystycznych w oparciu o budżet i swoich zainteresowaniach. To nie jest budżet, który określa rodzaj turystyki będzie doświadczenie, ale raczej podejścia podjąć.

Najlepszym sposobem, aby cieszyć się siebie jako turysta ma zadecydować, jaki typ turysty chcesz być. Czy chcesz być pakowane w zorganizowanej wycieczki, czy też zaufać własnej mądrości, za to, co robi wielkie wizycie?http://www.e-tort.pl/83-torty-urodzinowe-warszawa Przypuszczam, że jesteś tutaj postanowił zrobić większość swojej wizyty i że sposób chcesz zwiedzić Stambuł jest docenić jego wartość jako rozdrożu kultury europejskiej i azjatyckiej. Stambuł jest o fuzji. Będę Cię przez minimum, co nie należy pominąć, aby uzyskać prawdziwy smak tego miasta. Można wypełnić puste miejsca w czasie podróży.

Ottoman Opulence

Ottoman Era zostawiła wyraźny druk na tym mieście. Najlepszym miejscem do odwiedzenia jest Dolmabahce. Będzie to rozciągnąć swoją wiedzę i spacerując wokół pałacu będzie można umieścić w skórze z największych Pashas Imperium Osmańskiego. Będziesz także czuć się w Europie. Pałac ten jest wypełniony największych i najbardziej imponujących żyrandoli. Najważniejsze to się z jedzenia w jednej z wielu tradycyjnych i autentycznych osmańskim stylu kuchni restauracji. W godzinach wieczornych, ośmielają się pieścić się na tradycyjne i bardzo przystępnej cenie łaźni tureckiej – Hammam. Zanurz się 300 lat temu w rozsądnym budżecie. Weź powrotem pamiątkę Osmańskiego bogactwa. Tradycyjne płytki ceramiczne są koniecznością. Sprawdź na odwrocie do podpisu autentyczności.

Podziwiać widoki i krajobrazy

Istambuł to strategicznie położone miasto i przede wszystkim o widoki! Docenić krajobrazu – budżet jest dobre parę buty do chodzenia i zmysłów.
Artykuł dzięki: www.iq.pl