Sri Lanka – wyspa w kształce łzy

Sri Lanka - wyspa w kształce łzy

Wiele działań w-mieście jak jazda na łyżwach, sankach i park oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Wreszcie dochodzimy do podstawy Winter Park Resort a tu jest Stare Miasto i narty i obecnie kwater na stoku. Stare miasto ma jedną restaurację, wrak statku lądowania, sklep narciarski i garść zmian wynajem na urlop. Stare Miasto jest ogromne, ponieważ jesteś bardzo blisko stoków, ale można dostać w ustronnym czujesz, że nie może znaleźć zarówno u podstawy lub miasta Winterpark.

Narty i obecnie kwater u podstawy jest u podnóża ośrodka. Tu masz nową Village of Winter Park z trzech restauracji (Cheeky Monk, Goody w przód Bowl Soup Company) i kilka sklepów. Nie jazdy do ośrodka tutaj jak będziesz chodzić prosto i spróbować jazdy na nartach z powrotem. Całkowita wygoda tu można po prostu zjeść w tutejszych restauracjach, a na nartach aż serce jest zadowolony i nie trzeba iść do miasta w ogóle. To jest wielki obszar dla rodzin z dziećmi, jak również te, żeby narty, narty, narty.

To są twoje wybory w Winter Park Resort Zakwaterowanie i mam nadzieję, że będziesz zadowolony z wizyty, gdy przyjdziesz do wylania mały kawałek nieba tutaj w Kolorado.

Artykuł dzięki: http://zpcbox.com.pl/pl/ciastka-francuskie/79-angielski