Starożytna kultura w Syrii

Starożytna kultura w Syrii

Hiperbaryczna tlenem może: pomóc rozwiązać nieoczekiwanych komplikacji pooperacyjnych. Znacznie zmniejszają pooperacyjną zasinienie, obrzęk i stan zapalny. Przyspieszenie gojenia i odzyskiwania czasu z planowanym zabiegiem chirurgicznym.

Istotne skutki pooperacyjnego podwyższonego ciśnienia tlenu w swoich pacjentów byłoby pobudzenie zabijania drobnoustrojów leukocytów, zwiększenie fibroblastów replikacji i zwiększone wytwarzanie kolagenu i neowaskularyzacji tkanki niedokrwionej optymalizacja druku.

Hiperbaryczna tlenem jest bezpiecznym sposobem na zmianę procesu zapalnego pomóc gojenie się ran. To zmniejsza ból i obrzęk, stan zapalny w tkankach, a to ma wpływ przeciwbakteryjny. Pacjenci, którzy mieli tę terapię w połączeniu z ich chirurgii plastycznej wydają się mieć krótszy okres rekuperacji. A blizny okazały się leczyć lepiej hiperbarycznej terapii tlenowej.

Kosmetyczne chirurdzy zalecają hiperbarycznej tlen szczególnie dla pacjentów, którzy mają problemy z ran. Mogą one były palaczy, nadwaga, mogą być one odporność tłumione lub ich nacięcia mogły zostać zakażone, etc.

Siniaki odchodzi szybciej, obrzęk zmniejsza się szybciej, a pacjenci rzeczywiście poczuć się lepiej ogólnej. HBO jest znany jako niezwykle skuteczne dla peelingów laserowych. Po skórki laserowej, ociąganie się zaczerwienienie jest problemem dla wielu pacjentów. Komora pozbywa się czerwona szybciej. Liposukcji, komora umożliwia zmniejszenie obrzęku znacznie szybciej, co prowadzi do mniej dyskomfortu pooperacyjnego.

Normalnie, tylko czerwone krwinki są w pełni nasycone cząsteczkami tlenu i organizm zużywa energię wysłaniem go do wymagających komórek.

Jednak w komorze hiperbarycznej tlenem, tlen przestrzega prawa powszechnego Gaz Henry’ego i tak tlen staje się rozpuszczalna za pomocą dyfuzji biernej do nasycenia osocza i płynu mózgowo-rdzeniowego.

Artykuł dzięki: Justyna Czowicka fotografia noworodkowa kraków