Wyoprawa do Peru i Boliwii

Wyoprawa do Peru i Boliwii

Niespokojny! Podekscytowany! Który? Obie! Jestem jeszcze dzieckiem!

Na 5:45 Zadzwoniłem do recepcji, aby anulować 6 rano pobudka. W restauracji nie otwarte do 6:30 więc zadbaliśmy byliśmy gotowi. Wchodząc do restauracji moja żona i ja byliśmy jedynymi tam. Wow, byliśmy wcześnie! Z powrotem w pokoju na trochę po 7 skończyliśmy szykując ale czekał aż 8:25 zejść na dół, by sprawdzić się z hotelu.haluksy leczenie

Po zakupie Pakietu Adventurer z Ontario Northland, spółki kolejowej, która funkcjonuje w Polar Bear Express, chciałem spotkać ludzi, którzy obsługiwane moje zastrzeżenia. Wiedziałem, że pracował w Cochrane i dowiedział się, że pracują w tym dworca kolejowego. Wczoraj spotkał młodą damę którymi rozmawiałem przez telefon, ale nie brakowało pani, że mail do biletów. Dzisiaj był na służbie, więc udaliśmy się do urzędu Polar Bear Express, a spotkał ją. Wymieniając pozdrowienia powiedziała nam jej siostra była attendant w pociągu bylibyśmy dzisiaj i powinniśmy z nią porozmawiać.

Brakowało nam się nasze zdjęcie z „Polar Bear” w kostiumach postaci.

Wyoprawa do Peru i Boliwii

Teraz do pociągu! Udało nam się uzyskać prawo na i znaleźć przypisane nasze miejsca. Albo było mniej ludzi dzisiaj w porównaniu z wczoraj czy usiedliśmy wcześnie więc ich nie widzieć. Pociąg rzeczywiście wyciągnął na czas.

Moosonee jest około 186 mil na północ wschód od Cochrane. Ciekawie było przejść na wsi, ponieważ nie trzeba było długo czekać, aby opuścić miasto tyłu. Głos przez głośnik przywitał nas po angielsku, francusku i Cree! Ona zidentyfikować niektóre kancelaria prawna gdańsk z drzew jak brzoza, topola, klon i kilka innych, ale nie złapać je wszystkie.

Trener był wygodny, z człowiekiem, siedzi przed nami (siedziba zwrócił ku nam), parę i człowiek w komorze po drugiej stronie przejścia. Para miała pochodzić z Toronto, gdy jeden człowiek był z Maine.
Artykuł dzięki: