Wyprawa do dżungli amazońskiej

Wyprawa do dżungli amazońskiej

Dobry początek dla każdego planowania emerytalnego lub udzielanie pomocy emerytalnego jest najpierw o zrozumienie rozumieniu emeryturę. W ciągu ostatnich kilku miesięcy stał się bardzo gorący (gra słów nie przeznaczonych dla Francji i Grecji!) Temat jak ludzie zaczęli zdawać sobie sprawę, że ich oczekiwania są coraz historii.

„An overnight sesji parlamentu zamieniła się w meczu krzycząc jak francuska izba niższa zbliżał głosowanie nad projektem ustawy do podniesienia wieku emerytalnego do 62.” „Rząd pojawiła się niemal pewne, aby Francja najnowszy europejski kraj wymagać od pracowników, aby pozostać na dłużej w pracy z powodu systemu emerytalnego deficyt plagą”.

To dopiero początek. Czy ktoś pomyśleć, że 62 będzie punkt końcowy? Albo, że emerytury będą przechowywane w poprzednim kwoty? Albo, że jest on unikalny Francji lub Europy?

Więc co emerytalny oznacza?

Lat temu koncepcja została łatwo zrozumiałe. To był dzień, przestał chodzić do „biura”. Dzień, w którym osiągnęły obowiązkowy wiek i przestał mieć do zarabiania pieniędzy. Miałeś teraz prawo do odpowiedniej, określonej świadczeń emerytalnych i żyć wybranego stylu życia … a nawet życiu współmałżonek będzie zabezpieczony finansowo.

Emerytury był milczącego porozumienia między pracodawcą a pracownikami. Nikt nie zakwestionował status quo i żadnej pomocy emeryturę był prosty.

To może być opisana jako „tradycyjne” emeryturę.

Jednak czasy się zmieniły. Rozpoznania obietnice polityczne zostały wykonane. Ludzie zmienili pracę częściej i wypłacić emerytury przedwcześnie. Powraca prognozowane przez instytucje finansowe nie zostały osiągnięte. Wszystkie te problemy potęgowane przez brak przewidywania rządu i planowania.

Mimo , że niektóre instytucje finansowe bystry zdawałem sobie sprawy, że emerytury w oparciu o określonych świadczeń były w wielu przypadkach nie będzie zrównoważone i przekonał członków funduszy emerytalnych przekonwertować na zasadzie zdefiniowanej składki „, dzięki czemu można zarządzać swoimi funduszami”.

Artykuł dzięki: